...da teško bude lakše

Kašike za sortiranje male AS 10-15-20-40-45

Dodatni podaci
Tehnički podaciJed. mereAS 10AS 15AS 20AS 40AS45
Odgovarajući bagert0,5-1,21,2-32,5-44-65-9
Radni pritisakbar300300300300300
Radni pritisak rotacijebar150150150150150
Protok uljaL/min1525354050
Protok ulja rotacijeL/min510101212
Zatvorena kašikamm300450500600700
Otvorena kašikamm600750116014001500
Visinamm6007008509501000
Zapreminal3070100150200

Kašike za sortiranje AS 10-15-20-40-45 spadaju u grupu malih kašika i koriste se za sortiranje rasutih i kompaktnih materijala, za rušenje, za održavanje javnih površina na otvorenom prostoru… Napravljenje su od hardoksa, zbog čega imaju dug životni vek. Predviđene su za bagere od 500 kg do 9 tona i omogućavaju rotaciju od 360 stepeni. Po želji kupca, mogu se isporučiti i bez hidraulične rotacije i u tom slučaju se mogu instalirati na bilo koji rotacioni hidraulični sistem. Imaju široki opseg hvata i zamenjive noževe.

Primena:

  • Niskogradnja
  • Visokogradnja

Zainteresovani ste?

Pozovite nas za sve dodatne informacije. IKT uvek ima odgovor.
Najnoviji proizvodi

Pretplati se za novosti

Eksluzivne informacije pre svih

Slanjem email-a saglasni ste sa našom Politikom privatnosti.

Kolačići na IKT sajtu

Kolačići nam omogućuju da pružimo bolju uslugu. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste za upotrebu kolačiča. Ne čuvamo personalne informacije.