...da teško bude lakše

Vibro čekić AVH 30-35-45 za nabijanje šipova

Dodatni podaci
Tehnički podaciJed. mereAVH 30AVH 35AVH 45
Odgovarajući bagert20-3330-4242-55
Centrifugalna silaKn3007501130
Rotacijastepen360360360
Max frekvencijaOb/min270027002700
Protok uljaL/min130-180130-180200-250
Radni pritisakbar200-250200-250220-250
Moment ekscentraKg/m5.47.810.1
Amplitudamm888
Težinakg169018302750
Visinamm198020302080
Dužinamm710730760
Širinamm109511401190
Hvataljka
Visinamm695695710
Dužinamm564564590
Širinamm260260280
težinakg400400430
Rasponmm525252

Vibro čekić AVH 30-35-45 se koristi za postavljanje šipova, ograda, stubova… U zavisnosti od veličine, preporuka je: AVH 30 za bagere od 20 do 33 t, AVH 35 za bagere od 30 do 42 t i AVH 45 za bagere od 42 do 55 t, a nizak nivo buke omogućava rad i u urbanim područjima. Koristi se kao hidraulični priključak na bagerima i nije mu potrebna dodatna pogonska jedinica. Odlikuje ga odlična sposobnost manevrisanja. Efikasan je u radu zbog jake centrifugalne sile i mogućnosti rotacije od 360 stepeni, koja doprinosi lakoj promeni smera.

U ponudi postoje i adapteri koji se posebno naručuju.

Primena:

  • Niskogradnja
  • Visokogradnja
  • Vodoprivreda

Zainteresovani ste?

Pozovite nas za sve dodatne informacije. IKT uvek ima odgovor.
Najnoviji proizvodi

Pretplati se za novosti

Eksluzivne informacije pre svih

Slanjem email-a saglasni ste sa našom Politikom privatnosti.

Kolačići na IKT sajtu

Kolačići nam omogućuju da pružimo bolju uslugu. Korišćenjem ovog sajta, saglasni ste za upotrebu kolačiča. Ne čuvamo personalne informacije.